Wellness

Finská sauna


Finská sauna je bezesporu po staletí prověřenou formou relaxace. Saunováním pomůžete odstranit stres každodenního života, psychické vypětí nebo nespavost. Po těžkém dni v práci je finská sauna určitě perfektním prostředkem k relaxaci, kromě toho posiluje obranyschopnost organismu nebo dokonce fyzickou kondici. Pobyt v sauně má vliv především na zvyšování odolnosti organismu. Intenzivní pocení pomáhá orgánům zbavovat se škodlivých látek. Na zdraví člověka má tedy bezesporu blahodárné účinky Pravidelné návštěvy sauny zvyšují otužilost organismu a jeho odolnost proti běžným infekcím horních cest dýchacích, povzbuzuje a vylepšuje nervové i hormonální funkce a umožňují organismu zbavovat se ve zvýšené míře škodlivých zplodin látkové přeměny

Klubová Vířivka (whirlpool)


je relaxační zařízení pracující na principu hydroterapie kombinující podvodní vzduchovou masáž s masáží vodním proudem. Hydroterapie kromě toho, že uvolňuje svalový tonus, také vylaďuje metabolismus, odstraňuje napětí a stres a zvyšuje celkovou imunitu organismu. Prokázán je rovněž její pozitivní vliv na snižování tělesné hmotnosti, formování postavy a odstraňování celulitidy. Vyrovnává krevní tlak, zvyšuje prokrvení tkáně a způsobuje její celkové ozdravení, posiluje krevní oběh a kardiovaskulární systém a zamezuje vzniku civilizačních chorob. Prospívá pohybovému aparátu, posiluje a zpevňuje svaly, úpony šlach a klouby.
Vířivá vana s plně elektronickým ovládáním, je navržena pro 5 osob. Teplota vody se pohybuje okolo 36,5°C, na přání však můžeme teplotu zvýšit či snížit.

Ceník - 1 osoba

Klubová vířivka 20 min.200 Kč
Sauna 120 min.300 Kč

Ceník pro skupinu

Klubová vířivka 20 min. (max 5 osob)100 Kč/1 osoba
Sauna 120 min. (max 4 osoby)150 Kč/1 osoba

Ceník wellness komplet
(sauna + klubová vířivka)

120 min.1 500 Kč
240 min.2 500 Kč

Masáže-Poradenství-Diagnostika

SPORTOVNÍ A REKONDIČNÍ MASÁŽE, BREUSOVA MASÁŽ

Masáž je účinná souhra dotyků, která uvolňuje a harmonizuje tělo i mysl. Patří k jedněm z nejstarších léčebných prostředků.

REIKI

Tradiční japonský způsob přírodní léčby, posiluje naši životní energii, očišťuje tělo i ducha, aktivace sebeléčebného procesu.

REFLEXOLOGIE

Využívá tlaku a masáží reflexních zón a ploch na chodidlech (rukou), všechny orgány nebo části těla mají své reflexní místo.

DORNOVA METODA

Manuální a účinný způsob, jak odstranit akutní a dlouhodobé bolesti v zádech a kloubech, vyrovnání rozdílné délky končetin.

HOMEOPATIE

Je léčebná metoda, jejíž základy položil doktor Samuel Hahnemann. Její kořeny sahají do hluboké minulosti, až do doby Hippokrata. Základním principem homeopatie je teze "similia similibus curentur" neboli, podobné je léčeno podobným. Jinými slovy, jakákoli subtance, která je schopna u zdravého člověka vyvolat symptomy nemoci, dokáže tyto symptomy u nemocného léčit.

DIAGNOSTIKA

Diagnostika zátěží jednotlivých orgánů těla za pomocí reflexní terapie (kontaktní metoda) a pomocí biotenzoru, to je možné i bez Vaší přítomnosti, k tomu je třeba fotografie nebo celé jméno a datum narození.

KINEZIOTEJPING

Je způsob léčby založený na tělu vlastním přirozeném procesu hojení. Metoda Kineziotejpingu funguje díky aktivaci nervového a oběhového systému zásahem z vnějšího prostředí = pokožky.


Kontakt:
František Vomáčka
tel.: +420 739 071 637

inside the building the wireless connection to internet is possible + TV

accommodation in single-, double- or four-bedded rooms
capacity of 50 beds

restaurant with all-day boarding
capacity of 90 people + bar and terrace in a summer season